PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Nowości

Dział: Nowości

Siltech Ruby Crown

Kwi 08, 2024
Siltech Ruby Crown

Holenderski specjalista od okablowania audio ma już ponad 40 lat i z tej okazji stworzył najnowszą serię analogowych przewodów Ruby Crown. Obejmuje ona zarówno interkonekty (RCA i XLR), przewody głośnikowe i zasilające.

Firma podkreśla w ten sposób rubinową rocznicę swoich technologii, patentów i autorskiej inżynierii materiałowej, nawiązując przy okazji do najbardziej znanych i cenionych modeli firmy, takich jak Ruby Hill czy Ruby Mountain. Nie znaczy to jednak, że mamy do czynienia w hiperdrogim okablowaniem. „Założeniem Ruby Crown jest bowiem swoiste odblokowanie pełnej jakości high-endowych systemów, pozwalające muzyce płynąć swobodnie, bez ograniczeń jakościowych spotykanych dotychczas w tych przedziałach cenowych okablowania.” — czytamy w oficjalnym komunikacie. Cen jednak, póki co, nie podano.

Siltech Ruby Crown

Wszystkie kable wykorzystują przewodniki z najnowszego srebra monokrystalicznego S10, którego przewodność jest o 12% większa w stosunku do zwykłego srebra, w konfiguracji trój- lub czterożyłowej. Dielektrykami jest teflon i kapton. Całość uzupełniono najnowszymi konektorami o doskonalszych parametrach przewodnictwa, dedykowanych specjalnie dla nowej serii.

Dystrybutor: Nautilus Dystrybucja, www.nautilus.net.pl | Ceny: nieustalone

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii: « Unitra ZGB-401 Epos ES-7n »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją