PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Nowości

Dział: Nowości

Nowe dokanałówki Devialeta

Lis 10, 2023
Nowe dokanałówki Devialeta

Devialet zaprezentował nowe słuchawki typu TWS, model Gemini II. Są one mniejsze i lżejsze od poprzednika i to samo dotyczy etui, które z łatwością mieści się w kieszeni. Nowy, 10-mm przetwornik z powłoką tytanową zapewnia poprawę przejrzystości wysokich tonów i lepsze oddanie niskich składowych — dźwięk ma być bardziej detaliczny.

 

Dopracowano także konstrukcję mechaniczną (stopień ochrony IPX4, oznaczający odporność na pot i zachlapanie wodą). Łączność ze źródłem zapewnia moduł Bluetooth 5.2 ze wsparciem kodeków SBC, AAC i aptX. Możliwe jest sparowanie z dwoma urządzeniami jednocześnie. Łączny czas pracy na wbudowanej baterii (z doładowywaniem w etui) sięga 22 godzin.

Devialet Gemini II

Gemini II są wyposażone w układ adaptacyjnej redukcji hałasu (Devialet Adaptive Noise Cancellation) z trybem transparentności. Nastawy systemu dostosowują się do poziomu hałasu panującego w otoczeniu. Dwukierunkowe mikrofony i technologia IDC (Internal Delay Compensation) mają zapewniać dużą wyrazistość głosu podczas połączeń telefonicznych. Temu samemu celowi służy układ AWR (Active Wind Reduction), który ogranicza wpływ wiatru. W aplikacji mobilnej Devialet Gemini dostosujemy ustawienia słuchawek do indywidualnych preferencji — chodzi o funkcje poszczególnych przycisków i korekcję EQ.

Devialet Gemini II

Wisienką na torcie są nowe wykończenia. Prócz czerni jest to biel (Iconic White) oraz Opera de Paris.

Dystrybutor: Audio Klan, www.audioklan.pl | Cena: nieustalona

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją