PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Norma Audio Revo IPA-70B

Mar 02, 2017

Index

Trzeci z kolei w naszym teście wzmacniacz włoskiej Normy miał odpowiedzieć na nurtujące chyba nie tylko nas pytanie, czy najtańsza propozycja tej firmy jest równie znakomita w relacji do ceny, co dwie pozostałe, znacznie droższe konstrukcje.

Dystrybutor: Audio Atelier, www.audioatelier.pl
Cena: 14 500 zł (opcjonalny moduł PH-1 REVO – 1750 zł)
Dostępne wykończenia: czarne, srebrne

Tekst i Zdjęcia: Filip Kulpa

audioklan

 

 


Wzmacniacz zintegrowany Norma Audio Revo IPA-70B

TEST

Norma Audio IPA 70 1 aaa

Revo IPA-70 jest najmniejszym, a więc i najtańszym wzmacniaczem producenta z Cremony – miasta, które nie tylko nierozerwalnie kojarzy się z historią Sonusa fabera, lecz ma wspaniałe tradycje muzyczno-historyczne. To tutaj żyli i tworzyli słynni lutnicy, jak Stradivarii czy Amati, a także kompozytorzy Monteverdi czy Ponchielli. Norma Audio to marka należąca dziś do przedsiębiorstwa Opal Electronics o prawie 30-letniej historii – jej korzenie sięgają 1987 r. Mimo to przez całe lata była ona raczej mało znana.

Jak dotąd mieliśmy okazję przetestować dwa wzmacniacze Normy – droższą integrę IPA-140 oraz wzmacniacz dzielony SC-2/PA-150. Obydwa nas zadziwiły, czego dowodem była nagroda „Wzmacniacz zintegrowany high-end roku 2016” dla integry Revo IPA-140. A jak to będzie z 70-tką?


Prev Next »

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją