PORTAL MIESIĘCZNIKA AUDIO-VIDEO

Nowości

Dział: Nowości

Bowers & Wilkins Px8 McLaren Edition

Sty 18, 2023
Bowers & Wilkins Px8 McLaren Edition

Specjalne edycje produktów, nawiązujące do sukcesów i legend innych marek, zwłaszcza motoryzacyjnych, to nowa moda wśród producentów słuchawek. Firma Bowers & Wikins, która niedawno wypuściła swoje najlepsze nauszniki bezprzewodowe, Px8 właśnie anonsowała ich specjalną wersję — McLaren Edition.

 

B&W Px8 McLaren

Z formalnego punktu widzenia, współpraca obydwu marek trwa od 2015 r., jednak „przyjaźń” zaczęła się dużo wcześniej. Nie jest tajemnicą, że obie firmy mają swoje siedziby bardzo blisko siebie, w Worthing i Woking, na południu Anglii. Od kilku lat Bowers & Wilkins dostarcza nagłośnienia do drogowych bolidów McLarena. Premiera specjalnej edycji Px8 zbiegła się w czasie z premierą McLarena Artura. Słuchawki Px8 McLaren Edition wykończono w kolorze szarym (Galvanic) z pomarańczowymi elementami inspirowanymi słynną pomarańczą Papaya. To nawiązanie do aut założyciela firmy, Bruce’a McLarena, w których odnosił sukcesy w samochodowych Grand Prix na przełomie lat 70. i 80. ubiegłego wieku.

B&W Px8 McLaren

O możliwościach (regularnego) modelu Px8 przekonamy się już wkrótce. Sprzedaż edycji specjalnej ma się rozpocząć w styczniu 2023 r.

Dystrybutor: Audio Klan, www.audioklan.pl  | Cena: nieustalona

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Kontakt z redakcją